Uzskaņot prātu – lektorijs NABAKLAB

Lekcija par putnu dziesmām un dziesmām par putniem

14. jūnijā plkst.18:00

Pirms mūzikas festivālu vasaras sezonas sākuma 14. jūnijā plkst.18:00 ikvienam ir iespēja apmeklēt NABAKLAB organizētā lektorija “Uzskaņot prātu” 2. lekciju, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību. Lekcijas tēma – putnu dziesmas un dziesmas par putniem.

free_vector_birds

Šoreiz ikvienam būs lieliska iespēja papildināt savas zināšanas par brīvdabas festivālos dzirdamo skaņu pasauli – ornitologs Viesturs Ķerus atklās ko vairāk par to, kā putni mācās dziedāt, ko nozīmē viņu čivināšana un čiepstēšana, kā arī kāda tam visam nozīme putnu savstarpējā komunikācijā. Savukārt par tēlaināku putnu klātbūtni mūzikā vairāk pavēstīs radio NABA raidījuma “Mūzu muzejs” vadītāji Kristaps Zālītis un Ingus Bērziņš, pastāstot, kā putni iedvesmojuši dažādus mūziķus, tiem veidojot grupu nosaukumus, dziesmu tekstus un melodijas.

Šī lekcija būs jau otrā mūzikas kluba NABAKLAB maijā uzsāktajam lekciju ciklam “Uzskaņot prātu”, kas aplūko ar mūzikas un mākslas vidi saistītus jautājumus, piedāvājot visdažādāko nozaru praktiķu un teorētiķu skatījumu par kultūras aktualitātēm, vēsturi un pārmaiņām. Ar šo lektoriju tiek turpināta radio NABA aizsāktā misija, nodrošinot kvalitatīvas un daudzveidīgas radošās, galvenokārt mūzikas, telpas esamību kā alternatīvu standarta komercproduktiem kultūras pasaulē. Pēc lekcijas ikvienam interesentam būs iespēja uzdot jautājumus vai izteikt savu viedokli par pārrunātajām tēmām.

Nabaklab

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*