Talka Piltiņkalnā

Drusti_2

Svētdien, 11. aprīlī no desmitiem rītā Drustu Piltiņkalns uz pavasara talku pulcinās visus, kam patīk rosīties dabā. Izvelciet no šķūnīšiem vajadzīgos darbarīkus – grābekļus, lāpstas, cirvjus un zāģus – un ņemiet tos līdzi! Ļoti noderēs arī pļavas puķu sēklas vai stādāmās puķes, kas negaršo gliemežiem.
Drusti_1

Piltiņkalna sakārtošana ir Drustu Tautskolas organizēts projekts – šeit plānots uzbūvēt nodarbību mītni darbam dabā. Piltiņkalns ir drustēniešu iemīļota svētku svinēšanas vieta. No kalna paveras skaista ainava uz Vidzemes ielejām un pakalniem, kas sevišķi krāšņa ir pavasarī un rudeņos. Kalns ir arī svētvieta, uz kuru daudzi cilvēki brauc atgūt dvēseles mieru un līdzsvaru. Kalna pakājē tek svētavots ar tīru, garšīgu un spirdzinošu ūdeni.
Gadskārtu svētkiem, nodarbībām un izbraukuma semināriem, uz kuriem sabrauc cilvēki no malu malām (pat Kanādas un Tibetas), ļoti nepieciešama pajumte. „Gadskārtu nama” projekts jau ir gatavs – tam būs astoņi stūri, kas simbolizēs četrus gadalaikus un to starplaikus un kurus iecerēts novietot atbilstoši debespusēm. Telpas iekšpusē katru no sienām greznos gadalaiku simboli.
Tāpēc Tautskola būs priecīga par katru ziedojumu šim projektam.
Vairāk informācijas pa tālruni 29331935 un Tautskolas mājas lapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*