Vasara pie jūras

enjoy

Pāvilostas serf klubs “Spinout”, sadarbībā ar veikalu Surfpro, šovasar rīkos jauniešu serf nometni, kurā būs iekļauti dažādi ūdensporta novirzieni, tas ir vindsērfings, kaitbords, skimbords, serfs un SUP (dēlis ar airi). Visiem tiem, kurus interesē apgūt kādu no šiem sporta veidiem, vajadzētu laicīgi pieteikties, jo cilvēku skaits ir ierobežots. Bez visa tā programmā ietilpst transfērs no/uz Rīgu, 3x dienā ēdināšana, dzīvošana viesu mājā “Viga”, kas atrodas nieka 300m gan no jūras, gan serf kluba, kā arī BBQ, stāsti, filmas un viss pārējais, kas saistīts ar augstākminētajiem ūdensportiem.

Nometnes izmaksas – 90Ls.
Pieteikties var rakstot uz info@surfpro.lv vai zvanot pa tālruni 29339936
Sīkāku informāciju var apskatīt portālos www.surfline.lv un www.surfpro.lv.

Visi uz ūdens!

Pirmā Serf nometne nu ir galā, neliels atskats uz notikušo.

Kā jau bija plānots, 28.jūnija rītā, mēs 3 instruktori un 11 dalībnieki, sapulcējāmies pie veikala Surfpro, sakāpām mašīnās un devāmies uz Pāvilostu. Spoža saule un vājš vējiņš bija ideāls kopsalikums pirmajai dienai, iesākumā iepazināmies ar Pāvilostas serf klubu, inventāru, kā arī mājvietu Viļņu ielā, kas ir 3 minūšu gājienā no klubiņa.

Starp dalībniekiem bija 5 meitenes un 6 puiši, pārsvarā visi bez īpašas pieredzes kādā no dēļu sportiem. Pirmajā dienā kaut kā aizgāja vindsērfings un skimbords, jo pūķus īsti pacelt nevarēja, savukārt mierīgākai noskaņai daži paairējās ar SUPu.

šļakatas - skimboard

Pēc aktīvās dienas, vakarpusē labi paēduši vakariņas, devāmies uz klubiņu skatīties filmas par serfu. Nākamajā dienā vēju solīja vēl mazāk, bet pie DR vēja, kombinācijā ar uzsilušo ūdeni, rodas termāls efekts un kā radīts, uz vairākām stundām iepūta, varēja gan ar pūķiem, gan burām pavingrot. Pēcpusdienā iestājās pilnīgs bezvējš, bet lai diena būtu pilnvērtīgi pavadīta, sarīkojām nelielu kontestu ar sērfa dēļiem – dalībnieki sacentās peldēšanā uz dēļa apkārt bojai, savukārt mēs devām startu un piefiksējām laiku. Rezultātā nonācām līdz finālam, kurā labākā meitene, kurai tika iedots neliels handikaps, sacentās ar labāko puisi. Diezgan vienlīdzīgā cīņā tomēr uzvarēja puisis un ieguva RRD karogu, savukārt meitenei tika kule ar bombongām 🙂

vindserfa pamati

Trešdiena mums atnāca vēl cerīgāka, jo iepūta kādus 6-8 metrus stiprs vējiņš un daudzi jau bija pirms tam apguvuši vindsērfinga pamatus, varēja vairāk nodoties kaitošanai. Šī it kā bija plānota kā pēdējā nometnes diena, bet 6 dalībnieki izdomāja aizķerties Pāvilostā uz vēl vienu dienu. Tā ari palika, man diemžēl nācās doties ar prombraucējiem līdz Rīgai, bet kā atstāstīja Dzintars, tika pavadīta ļoti laba diena tieši kaitborda apmācībām.

Pēc nelielas dalībnieku aptaujas, sapratu, ka visi ir ļoti apmierināti un domā, kad atkal varētu iegriezties Pāvilostā. Nākamās nometnes rikosim no 12-14. jūlijam un 16-18. augustam.

Tiekamies uz ūdens!

Ar cieņu, Dagnis Bricis, LAT 129

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*