Jūlijā NABAKLAB kino vakaros filmas piedāvā Nomad.lv

Divu otrdienu vakaros – 20. un 27. jūlijā – NABAKLAB tiks izrādītas Vides filmu studijas piedāvātās kinolentes „Jaguāra kakts” un „Vecmāmiņu koris”.

Sākot ar maiju, NABAKLAB vairākas reizes mēnesī piedāvā dažādu filmu vakarus un pēdējās divās jūlija otrdienās interesentiem būs iespēja noskatīties Nomad.lv un Vides filmu studijas piedāvātās filmas „Jaguāra kakts” un „Vecmāmiņu koris”.

20. jūlijā plkst. 19:00 tiks rādīta režisora Andra Miziša filma „Jaguāra kakts”, kas stāsta par kristīgo misiju Rinkonu del Tigre Bolīvijas mūža mežos, kuru 1946. gadā grupa Brazīlijas latviešu baptistu no leģendārās „Palmas” kolonijas. Misijas mērķis bija izvilināt no mūža mežiem Bolīvijas pēdējos „nepieradinātos” iezemiešus – kareivīgās ajoru cilts indiāņus, lai tos kristītu un integrētu civilizētajā sabiedrībā. Taču liekas, ka pēc sešdesmit pašaizliedzīga darba gadiem visai naidīgā vidē, kaut kas ajoru civilizēšanas misijā ir fundamentāli nobrucis.

27.jūlijā 19:00 Ilzes Ramānes dokumentālā filma “Vecmāmiņu koris”, 58 min

Katru otrdienu Maiga (89), Ilga (77) un Tones kundze (90) dodas uz kādas Rīgas priekšpilsētas kultūras namu, lai kopā ar četrdesmit citām kundzēm piedalītos senioru kora mēģinājumā. Aiz mēģinājumu zāles durvīm sākas viņu pasaule – pasaule, kurā zied rozes un nesāp sirds, kur kopābūšanas priekā skan mūzika, smiekli un čalas, ko ik pa laikam pārtrauc diriģentes spalgā svilpe un sparīgais žests.

Operators: Ilze Ramāne
Skaņa: Egons Kronbergs
Montāža: Gunta Ikere
Producenti: Valdis Ābols, Lukas Trimonis
Formāts: 16:9 HDV

NABAKLAB atrodas Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12 un ieeja uz kino vakariem ir bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*
*
Web

*